Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Recomandările SOMA şi cum să te bucuri de o sănătate de invidiat

12 apr. Recomandările SOMA şi cum să te bucuri de o sănătate de invidiat

Sarbatorile se apropie cu pasi repezi si cu totii vrem sa ne gaseasca cat mai “curati” in trup, in gand si in suflet. Fie ca o recunoastem, fie ca nu.

Te-ai intrebat cum poti face asta? Daca nu ai aflat inca, raspunsul il poti gasi la Centrul Holistic Soma din Bucuresti. Fie ca ai nevoie de cateva retusuri si remedii pentru corpul fizic, fie ca vrei sa iti pui in ordine gandurile si emotiile, la SOMA gasesti solutii pentru intregul OM. O echipa de profesionisti dedicati  te va ajuta sa gasesti varianta care ti se potriveste cel mai bine.

Aand in vedere ca abordam holistic omul, o investigatie completa este oricand bine venita.

Evaluarea  corpului fizic se face rapid si non-invaziv, folosind aparatura performanta de biorezonanta (medicina integrativa), ce poate trata o mare parte din afectiunile depistate.

Tinand cont ca este mai usor sa previi decat sa vindeci o boala, iti recomandam in aceasta perioada in mod special o scanare a organelor sistemului digestiv, avand in vedere ca de sarbatori avem tendinta de a manca mai mult decat are corpul nevoie si adesea apelam la mancaruri  mai “grele”. Toate  aceste excese  se resimt in mod negativ asupra starii de sanatate, mai ales dupa o perioada lunga de post.

Chiar daca esti sanatos, te poti bucura de si mai multa liniste.

In cadrul centrului SOMA ai la dispozitie si o gama variata de terapii, masaje ori sedinte de consiliere, psihoterapie integrative sau armonizare emotionala prin exercitii de respiratie, constientizare, yoga sau sunete vindecatoare.

Vrem sa ne asiguram ca totul este bine in interiorul tau la nivel fizic, mental si emotional!

Daca vrei sa te cunosti mai bine, si sa preiei controlul asupra emotiilor negative – frica, nehotarare, vina, rusine, regrete, gelozie, dezamagire etc, te asteptam dupa sarbatori la atelierele de autocunoastere ”Trezeste vindecatorul din tine cu ajutorul remediilor florale Bach”.

Daca mesele festive isi vor pune amprenta pe silueta ta, nu te ingrijora. Programul “Slim Start recucereste-ti greutatea si viata” iti ofera in continuare posibilitatea de a-ti regasi si de a-ti mentine greutatea si forma optima pentru corpul tau, folosind tehnici de relaxare ghidata si hipnoterapie.

Asadar, indrazneste sa faci cunostinta cu noi, iar daca  vrei sa fii la curent cu noutatile centrului, te invit sa te inscrii la Newsletter-ul SOMA aici.

(Ileana Vlăduţ)



Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.