Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Invitație la Concertul Proconsul

12 mai Invitație la Concertul Proconsul

Marți, 14 mai 2019, ora 19:30 la Circul Metropolitan din București, Aqua Carpatica sărbătorește alături de trupa Proconsul cei 20 de ani de balade. 

Dacă vrei să sărbătorești și tu cu noi, scrie într-un comentariu la postarea de pe pagina de Facebook Aqua Carpatica piesa ta preferată și ai șansa să o fredonezi alături de ei la concert.

Va fi oferită o invitație dublă la concert, iar câștigătorul va fi ales prin intermdiul platformei online random.org, luni, 13 mai, ora 12:00.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.