Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stanleybet avertizeaza asupra unei tentative frauduloase de colectare de informatii

03 oct. Stanleybet avertizeaza asupra unei tentative frauduloase de colectare de informatii

Stanleybet avertizeaza asupra unei tentative frauduloase de colectare de informatii de la utilizatorii platformei online www.stanleybet.ro si recomanda acestora sa ignore orice solicitare de date confidentiale primite de la adrese de e-mail diferite de cele oficiale ale Grupului Stanleybet.

Adresele oficiale Stanleybet sunt:
– support-ro@stanleybet.com
– suport@stanleybet.ro
– office@stanleybet.ro
– news@stb-online.ro

Stanleybet va sesiza institutiile competente ale statului si va sprijini activitatea acestora pentru identificarea autorilor tentativei, precum si tragerea lor la raspundere!”

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.