Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Pariuri pe finalistii de la vocea romaniei

11 dec. Pariuri pe finalistii de la vocea romaniei

Au mai ramas cateva zile pana vom afla finalistii sezonului Vocea Romaniei 2014 si ca in fiecare an, britanicii de la Stanleybet au lansat deja cotele atat pentru cei care vor reusi sa ajunga in finala, cat si pentru castigarea titlului suprem. In urma analizei realizate asupra parcursului fiecarui concurent ramas in cursa pentru marele titlu, bookmakerii Stanleybet ii coteaza cu sanse mai mari pentru accederea in finala pe: Tiberiu Albu din echipa lui Tudor, Maria Hojda din echipa Loredanei si pe Brighitta Bologh din echipa lui Moga. Nu acelasi lucru putem spune si despre concurentii din echipa artistului Smiley, unde bookmakerii le dau sanse egale celor 2 semifinalisti.

Cotele oferite pentru accederea in finala sunt:

Echipa TUDOR
• Tiberiu Albu – 1.70
• Ligia Hojda – 1.90
Echipa LOREDANA
• Maria Hojda – 1.15
• Ilinca Bacila – 4.10
Echipa MOGA
• Anda Dimitriu – 6.20
• Brighitta Balogh – 1.05
Echipa SMILEY
• Gelu Graur – 1.80
• Aliona Munteanu – 1.80

Surprizele britanicilor de la Stanleybet nu se opresc aici, acestia oferind Romanilor incepand de astazi si posibilitatea de a paria pe castigatorul marelui trofeu Vocea Romaniei 2014.
Cotele oferite pentru castigarea trofeului sunt:

• Tiberiu Albu – 3.4
• Maria Hojda – 3.4
• Gelu Graur – 3.4
• Ligia Hojda – 4.5
• Brighitta Balogh – 12
• Aliona Munteanu – 12
• Ilinca Bacila – 24
• Anda Dimitriu – 24

Serviciile grupului britanic Stanleybet International sunt disponibile in Romania, in peste 360 de agentii, din mai bine de 90 de orase. Pe langa gama variata de pariuri sportive, in agentiile Stanleybet se poate paria pe numerele extrase la peste 60 de loterii internationale, pe rezultatele diferitelor concursuri – Eurovision, Sanremo, pe castigatorii Festivalului de Film European, Oscar, Grammy, pe concursuri TV – Dansez pentru tine, Vocea Romaniei –, precum si pe evenimentele virtuale V-Sports sau V-Bingo.

Stanleybet International este in prezent principalul grup transfrontalier de pariuri off-line din Europa, care opereaza peste 2 000 de agentii de pariuri in 8 state europene.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.