Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Păpuşi şi motociclete

03 sept. Păpuşi şi motociclete

Ultima zi a festivalului de la Craiova „Puppets Occupy Street” a adus în acelaşi loc păpuşi gigant, flăcări şi aproximativ 50 de motociclişti care fac parte din clubul „Oltenia Bikers”. Parada păpuşilor gigant a cuprins pentru a doua oară Bănia. Copiii au aplaudat frenetic marionetele, iar adulţii, motocicletele. Prima ediţia a „Puppets Occupy Street” s-a încheiat cu spectacolul „Iubita Fizica”, pus în scenă de păpuşarii de la Lightwave. Organizatorii, Teatrul de Păpuşi Colibri, şi-a adunat azi-noapte toate marionetele, iar astăzi a făcut comandă pentru cele care vor defila la cea de-a doua ediţie. Durează aproximativ un an ca păpuşi de peste patru metri înălţime să poată fi confecţionate.

 

image

image

image

image

image

 

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.