Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXV

26 iun. „MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXV

Vă invităm la cea de-a douăzecişicincea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne redescoperim veselia copilului interior.

Zâmbet de copil

Joi, 27 iunie 2019, orele 11:30, la Centrul Holistic Soma, din Str. Alexandru Magatti nr. 9, Bucuresti.                                                   


Invitați:  Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach 

Teodora – instructor yoga

“  O invitatie pentru mic si mare la zambete, asane, miscari in flow, conectare la corpul fizic si sufletesc si hidratare pe masura, pentru a facilita eliberarea emotiilor adanc blocate in structurile celulare.” – Ileana Vlăduț, terapeută BFRP remedii florale. (http://perfectlotus.ro/)

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Asociatia Business Media Club (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (https://totceeaceeste.ro).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.