Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

MAGIA APEI INFORMATE editia XVIII

08 nov. MAGIA APEI INFORMATE editia XVIII

Vă invităm la cea de-a optsprezecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica pentru a sprijini drepturile copilului interior.

                          Universul interior al copiilor

                        Vineri, 9 noiembrie 2018, orele 11:00,

                            Grădiniţa Dumbrava minunată                                                          

                                 Şcoala gimnazială nr.3,

                 Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera

                                               Invitați:

          Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach                                                             

“Noiembrie ne aminteşte de drepturile copilului. Să nu uităm niciodată că în interiorul nostru există mereu acel copil care doreşte să îşi exprime visele. Deschideţi-vă braţele şi inimile pentru a-i oferi suport pe toate planurile, astfel încât să-şi întindă de mic aripile şi să o poată face pe deplin, întraga viaţă.”– Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale (http://perfectlotus.ro)

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (totceeaceeste.ro).

 

 

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.