Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

06 apr. Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

Vă invităm la cea de-a douăzecişitreia ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de lumina Sarbatorilor Pascale.

Lumina ȋnȧlţatȧ

Vineri, 12 aprilie 2019, orele 11:00,

  Grădiniţa Dumbrava minunată      

 Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                       

          
Invitați: Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach 

“ Lumina inaltata   –  directia in care privim este mereu relativa. Uneori in sus sau in afara nu inseamna nimic altceva decat mai aproape de tine. Cand ne inaltam gandurile, ne apropiem mai mult de noi insine. Privind spre cer ai ocazia sa te intalnesti pe tine. Privindu-te pe tine ai ocazia sa intalnesti intregul Univers.” – Ileana Vlăduț, terapeută BFRP remedii florale.

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (https://totceeaceeste.ro).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.