Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Editia XX – Doi ani de “Magia apei informate” alaturi de AQUA Carpatica

22 ian. Editia XX – Doi ani de “Magia apei informate” alaturi de AQUA Carpatica

       MAGIA APEI INFORMATE

Vă invităm la cea de-a douăzecea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, pentru a celebra 2 ani de magie susținuta de AQUA Carpatica.

                                   Binecuvântarea apelor

                        Luni, 28 ianuarie 2019, orele 11:00,

                            Grădiniţa Dumbrava minunată                                                          

                                 Şcoala gimnazială nr.3,

                 Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera

Invitați:

          Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach 

“Ianuarie ne trezeşte la realitatea unui nou an. Un an ce se doreşte a fi plin de redescoperiri, atât în afară, cât şi în interiorul nostru.  Ne scăldăm şi în ape mai tulburi, dar continuăm neîncetat să le limpezim şi să le menţinem mai curate. Ne ajutăm de remedii, de cunoaştere şi de cuvinte pentru a aduce claritate şi bucurie în toate.– Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale (http://perfectlotus.ro).

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (totceeaceeste.ro).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.