Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Autentici la ediţia XXI MAGIA APEI INFORMATE

14 feb. Autentici la ediţia XXI MAGIA APEI INFORMATE

Vă invităm la cea de-a douăzecişiuna ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să reînvăţăm să ne exprimăm autentic.                „Autentic de la animale”                         Miercuri, 20 februarie 2019, orele 11:00,                             Grădiniţa Dumbrava minunată                     Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                                                                         Invitați:           Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach  “Am uitat cine suntem cu adevărat. Numai atunci când ne jucăm rolul a cine suntem cu adevărat, în mod autentic, ne bucuram de o viaţă împlinită. Natura şi animalele ne oferă adesea lecţii preţioase despre autenticitate şi puritate. Să ne reamintim să păstrăm ceea ce este bun în mod natural şi să facem din asta un stil de viaţă.– Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale (http://perfectlotus.ro). Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (totceeaceeste.ro).
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.