Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Aqua Carpatica Kids vă trimite la film!

01 mart. Aqua Carpatica Kids vă trimite la film!

Dacă sunteți curioși să aflați povestea micuțului Harvie, vă invităm cu mic cu mare să pătrundeți într-o lume plină de culoare și de magie și să-l însoțiți pe Harvie în cea mai mare aventură din viața lui.

Avem de oferit 5 invitații duble la animația 3D Harvie și muzeul fermecat, în perioada 8 -14 martie, la cinematograful Hollywood Multiplex. Pentru a participa la concurs, trebuie să urmați pașii de mai jos :

  1. Accesați platforma AQUA Carpatica Kids: www.hidratarecorecta.ro
  2. Calculați câte sticluțe de apă este recomandat să consume micuțul vostru în fiecare zi
  3. Scrieți-ne rezultatul într-un comentariu la această postare.

Concursul se va încheia pe data de 07 martie, ora 16:00, când va avea loc extragerea și anunțarea câștigătorilor.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.