Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Primul eveniment aniversar metoda Silva Romania

01 oct. Primul eveniment aniversar metoda Silva Romania

In perioada 28-30 septembrie, la Mistral Resort Moeciu, a avut loc primul eveniment aniversar metoda Silva, care a sarbatorit 25 de ani de experienta si succes in Romania.

„Cu multa emotie si valuri de infinita bucurie am gandit pentru tine un eveniment de neuitat, trei zile extraordinare despre care o sa poti povesti toata viata”, a declarat fondatorul Metoda Silva Romania, Rajko Kuzmanovic

In cadrul celor 3 zile ale evenimentului sponsorizat de Aqua Carpatica, au participat instructorii Metoda Silva Romania si multi invitati speciali, iar ingredientul principal a fost bucuria.

Speakerii evenimentului au fost : Rajko Kuzmanović – Fondator Metoda Silva România, Anca Jugănaru – Instructor Metoda Silva, Cristi Lazăr –
Instructor Metoda Silva, Monica Dascălu – Trainer Silva Kids şi specialist aromodiagnoză, Mihaela Stroe – Sociolog şi specialist în limbajul trupului si Adrian Dragomir – Antreprenor şi specialist tehnici mnemonice.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.