Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

FIFA a vandut peste 2,57 milioane de bilete pentru Cupa Mondiala din Brazilia

15 mai FIFA a vandut peste 2,57 milioane de bilete pentru Cupa Mondiala din Brazilia

Peste 2,57 milioane de bilete pentru Cupa Mondială din Brazilia și-au găsit deja cumpărătorii, a anunțat Federația Internațională de Fotbal (FIFA), după încheierea celei de-a doua faze a vânzărilor, după principul „primul venit, primul servit„.

În total, 2.577.662 de bilete au fost alocate în ambele faze de până acum ale vânzărilor și prin intermediul tuturor canalelor, a precizat FIFA.

În cursul ultimei perioade de vânzări, desfășurată între 12 martie și 1 aprilie, au fost alocate 301.929 bilete din cele 345.000 disponibile la început.

Vânzările de ultim moment vor debuta pe 15 aprilie, la ora 12:00 (13:00 în România), pe site-ul oficial al FIFA.

„Interesul pentru Cupa Mondială FIFA 2014 este incredibil. Echipele vor dispune de o puternică susținere din partea compatrioților în Brazilia, deoarece oamenii vor veni din lumea întreagă pentru a asista la turneu. Va fi istoric, cu siguranță”, a precizat directorul de marketing al FIFA, Thierry Weil, într-un comunicat.

 

source: http://www.romaniansoccer.ro/

foto: http://www.visiblemeasures.com/

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.