Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Cutiuța AQUA Carpatica Kids în ediție specială de sărbători

29 dec. Cutiuța AQUA Carpatica Kids în ediție specială de sărbători

În luna cadourilor, a fost lansată cutiuța AQUA Carpatica Kids în ediție specială de sărbători.

Iar pe platforma online www.hidratarecorecta.ro, puteți afla de câte sticluțe de apă au nevoie cei pentru hidratarea zilnică.

Cu simpaticele sticluțe AQUA Carpatica Kids prin preajmă, cei mici nu vor mai uita să se hidrateze. În plus, datorită dopului special, micuții se pot juca în siguranță, vărsarea apei fiind evitată.

Află și tu câtă apa ar trebui să consume micuțul tău pe www.hidratarecorecta.ro.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.