Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

CÂȘTIGĂ DE CRĂCIUN 333 DE PREMII CU FORTUNA

17 nov. CÂȘTIGĂ DE CRĂCIUN 333 DE PREMII CU FORTUNA

Vin Sărbătorile, vine luna cadourilor, vin şi surprizele de la FORTUNA! Pregătește-te să câștigi, chiar dacă ai pierdut!

Începând de marți, 15 noiembrie 2016, debutează campania de Crăciun pe care FORTUNA a pregatit-o tututor jucătorilor săi, indifirent de platforma de joc, în agențiile FORTUNA sau online pe www.efortuna.ro.

Campania multichannel, invită astfel, toți jucătorii să participe și să devină câștigători, prin intermediul biletelor necâștigătoare.

Trebuie doar să înscrie pe www.efortuna.ro/333premii toate biletele necâştigătoare cu miza totală de minimum 5 RON, jucate fie online, fie în agenţii.

Perioada de înscriere: 15.11.2016 (ora 10:00) – 18.12.2016 (ora 21:00).

Pagina campaniei: www.efortuna.ro/333premii.

Tragerea la sorți: 20.12.2016.

ȘANSE DUBLE

Cei care joacă atât în agenţii, cât şi în online, au şanse duble pentru toate biletele înscrise, la extragerea din 20.12.2016.

Exemplu: Ai înregistrat 10 bilete jucate în agenţii şi 5 bilete în online. La extragere vei avea 30 șanse (10X2 + 5X2 = 30).

Valoarea totală a premiilor promoţiei este de 339.792 lei, şi acestea constau în:

– 3 (trei) autoturisme Skoda Octavia

– 30 (treizeci) iPhone SE

– 300 (trei sute) de fulare personalizate „Fortuna”

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.