Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Parteneri

Printre partenerii de excelență ai Clubului Media Business se află companii precum Petrom, Alexandrion Grup, Aqua Carpatica, Domeniile Sâmburești, , Laser Technology, Stanleybet, Dr. Oetker, Federatia Română de Ciclism, Federația Română de Tenis, Federația Română de Nataţie, Federația Română de Scrimă, grupări de fotbal din Liga I și Liga a II-a, cluburi sportive performanțe, primării municipale, orășene și sătești, Consilii Locale, Loteria Română, P&G, Gillette, personalități din lumea artistică și din sport.

Copyright © 2008-2016 – Clubul Media Business