Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Obiective Clubului Media Business

 Clubul Media Business își propune să participe activ la îmbunătățirea calitativă a presei românești, în ceea ce privește buna exercitare a profesiei de jurnalist, cât și la promovarea și susținerea tinerilor jurnaliști.

Printre principalele obiective ale Clubului Media Business:

  • să promoveze valorile umane și profesionale românești în diverse domenii ale vieții sociale, învățământ, cultură, artă, sport;
  • să conceapă și să realizeze programe și activități pentru tineret, prin care să stimuleze și să recompenseze tinerele talente;
  • să contribuie la promovarea spiritului de excelență în toate domeniile, să încurajeze schimbul de idei;
  • să fie un susținător responsabil al cunoașterii și participării civice, să promoveze valorile democratice, inovațiile sociale și activitățile publice;
  • să sprijine prin programele sale speciale persoanele din mediile defavorizate, să lupte împotriva sărăciei.

Copyright © 2008-2016 – Clubul Media Business