Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

victor hanescu Tag

  • Toate
  • Stiri
AVH Kids, noul brand al Academiei Victor Hănescu

Anul 2019 începe cu vești bune și planuri mari la Academia de tenis Victor Hănescu! AVH Kids,  noul brand al Academiei Victor Hănescu ”Vom acorda atenție specială zonelor de minitenis și beginner, reunite în proiectul AVH KIDS. Avem, în primul rând o echipă bine sudată, pregătită special...

Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu

În preajma Sărbătorilor de iarnă, Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu. ”La AVH am adus toată experiența mea acumulată de-a lungul anilor ca jucător profesionist. Am vrut să avem un concept unic în România care să ofere tinerilor sportivi un pachet de...