Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

tudor gheorghe Tag

  • Toate
  • Stiri
Oltenii îl sculptează pe Tudor Gheorghe

Sâmbătă începe, în Craiova, Tabăra Internațională de Sculptură “Drumuri Brâncușiene”. După ce s-au înscris artiști din toată Europa, aceștia au trebuit să își pună imaginația la încercare pentru a îl transforma pe Tudor Gheorghe în operă de marmură. 25 de artiști si-au trimis ideile, 10...