Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Sieranevada Tag

  • Toate
  • Stiri
„Sieranevada“ pe Blu-ray, într-o ediție de colecție

„Sieranevada“, lungmetrajul regizat de Cristi Puiu, va fi lansat oficial într-o ediție de colecție (carte și blu-ray), luna viitoare la Cluj-Napoca. Evenimentul are loc la TIFF Lounge, pe 8 iunie, de la ora 16, în cadrul celei de-a XVI-e ediții a Festivalului Internațional de Film Transilvania. Tipărită...