Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

pian Tag

  • Toate
  • Stiri
Spectacol caritabil cu Mircea Baniciu şi pianistul Nicolae Dumitru

Asociaţia Autism, Terapie, Sport şi Arte Argeş, în colaborare cu Teatrul Al. Davila, Consiliul Judeţean şi Rotary Club Piteşti au organizat un spectacol caritabil pentru susţinerea copiilor speciali din cadrul asociaţiei. Evenimentul a avea loc joi, 4 iunie, de la ora 19.00, la Teatrul Al....