Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

partidul noua romanie Tag

  • Toate
  • Stiri
Inițiativă de înființare a Campionatelor Naționale Școlare

O inițiativă de înființare a Campionatelor Naționale Școlare, competiție sportivă anuală ce se va desfășura în toată țara, vine din partea Partidului Noua Românie, informează http://partidulnouarom.anie.ro/ Competiția sportivă se adresează elevilor din clasele a V-a până în a XII-A. Rolul acestei competiției sportive este...