Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

papusi Tag

  • Toate
  • Stiri
Craiova luată cu asalt de păpuși

Paradă spectaculoasă la Craiova. Păpuși de peste cinci metri înalțime, care alegorice și păpușari au luat cu asalt cetatea Băniei în deschiderea singurului festival dedicat acestui gen din țară. Mii de craioveni au ieșit din case special pentru a vedea parada și s-au alăturat, în...