Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

onjn Tag

  • Toate
  • Stiri
Încep să fie blocate site-urile de pariuri

"Regretam sa va informam ca, in urma unei decizii emise in data de 15 octombrie de catre Oficiul National pentru Jocuri de Noroc din Romania, trebuie sa suspendam serviciile noastre de pariuri si jocuri pentru clientii cu resedinta in Romania", se precizeaza intr-un comunicat al...