Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

nicolae dumitru Tag

  • Toate
  • Stiri
‘’Nicolae Dumitru, marele comunicator in numele lui Enescu’’, reactie media dupa spectacolul din Londra

Asa si-a numit criticul muzical si art – bloggerul Cristopher Axworthy articolul dedicat ultimei Serate Enescu, al carei solist la ICR Londra a fost pianistul Nicolae Dumitru. (https://christopheraxworthymusiccommentary.wordpress.com/2017/10/06/nicolae-dumitru-the-great-communicator-in-the-name-of-enescu/) Evenimentele muzicale organizate de ICR Londra au devenit o carte de vizita si o componenta de marca a...

Pianistul Nicolae Dumitru, in premiera la Londra

Pianistul Nicolae Dumitru va prezenta doua spectacole la Londra: in 5.10 la sediul ICR Londra, in belgrave Square, si pe 6.10 la St. James’s Piccadilly, informeaza TotCeeaCeEste. Programul pe care Nicolae Dumitru il va prezenta publicului londonez se incadreaza in specificul promovat de pianist in tara...

Spectacol caritabil cu Mircea Baniciu şi pianistul Nicolae Dumitru

Asociaţia Autism, Terapie, Sport şi Arte Argeş, în colaborare cu Teatrul Al. Davila, Consiliul Judeţean şi Rotary Club Piteşti au organizat un spectacol caritabil pentru susţinerea copiilor speciali din cadrul asociaţiei. Evenimentul a avea loc joi, 4 iunie, de la ora 19.00, la Teatrul Al....