Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

megajackpot Tag

  • Toate
  • Stiri
Cum să câștigi 100000 de euro la aparate?

O rețetă standard nu există, însă dacă-l întrebăm pe Răzvan Răducanu, proaspat câștigător al sumei de 450495 lei, cu siguranță ne va răspunde –„La aparatele Megajackpot”. Totul s-a întâmplat în seara de miercuri 23 Septembrie în jurul orelor 20:00 când „perlele”, așa cum este cunoscută...

Megajackpotul de 52 000 de euro a fost câștigat de un șomer!

Antrenorul principal al echipei masculine de handbal CSA Steaua Alexandrion București, Viorel Mazilu, are planuri îndrăznețe pentru noul sezon competițional, propunându-și să aducă gruparea “roș-albastră“ între primele zece din lume. “Sunt de 25 de ani la Steaua și îmi doresc să aducem acest club în...