Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

magia apei informate Tag

  • Toate
  • Stiri
Flori de mai

Vă invităm la cea de-a douăzecişipatra ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de culorile Florilor de mai. Flori de mai Luni, 20 mai 2019, orele 11:00, Grădiniţa Dumbrava minunată       Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                       Invitați: Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...

Primăvară cu a XXII-a ediție la „MAGIA APEI INFORMATE”

Vă invităm la cea de-a douăzecişidoua ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să învăţăm să renaştem şi să ne transformăm.                  Flori si fluturi                         Vineri, 15 martie 2019, orele 11:00,                          Grădiniţa Dumbrava minunată      ...

Delfinii albaştri la “MAGIA APEI INFORMATE” ediţia XXI

Ajuns la ediţia XXI, evenimentul Magia apei informate susţinut de AQUA Carpatica, a adus un plus de autenticitate copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari.  Daca nu de la natură şi de la animale, atunci de la cine am putea învăţa mai bine cum să...

Autentici la ediţia XXI MAGIA APEI INFORMATE

Vă invităm la cea de-a douăzecişiuna ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să reînvăţăm să ne exprimăm autentic.                "Autentic de la animale"                         Miercuri, 20 februarie 2019, orele 11:00,                             Grădiniţa Dumbrava minunată                     Strada Erou...

20 de ediții “Magia apei informate” AQUA Carpatica

Astăzi, in cadrul ediţiei cu numarul XX, am sărbătorit doi ani de Magie a apei informate alături de AQUA Carpatica, în compania copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată”, din Pipera, Voluntari.Dupa ora de limba germană plina de “Eis und Winter” (gheaţă şi iarnă), am venit să încălzim...

Editia XX – Doi ani de “Magia apei informate” alaturi de AQUA Carpatica

       MAGIA APEI INFORMATE Vă invităm la cea de-a douăzecea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, pentru a celebra 2 ani de magie susținuta de AQUA Carpatica.                                    Binecuvântarea apelor                         Luni, 28 ianuarie 2019, orele 11:00,                             Grădiniţa Dumbrava minunată                                                                                            Şcoala gimnazială nr.3,                 ...