Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

magia apei informate Tag

  • Toate
  • Stiri
Pe 2 roți la”MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVIII

Cea de-a douăzecişiopta ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica  a avut loc vineri, 13 septembrie 2019, în zona  parcului Arena Naţională, sector 2, Bucureşti. Deşi soarele era la apus, adulţi, tineri şi copii au ales să iasă din case şi să-şi petreacă seara în...

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVII

Vă invităm la cea de-a douăzecişişaptea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să reînvăţăm să devenim fluizi, ca apa în mişcare.                 Fluid, ca apa în mişcare                         Miercuri, 21 august 2019, orele 21:00, zona Arena Natională, Bucuresti   Invitați:           Ileana Vlăduț – terapeută...

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXV

Vă invităm la cea de-a douăzecişicincea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne redescoperim veselia copilului interior. Zâmbet de copil Joi, 27 iunie 2019, orele...

Flori de mai

Vă invităm la cea de-a douăzecişipatra ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de culorile Florilor de mai. Flori de mai Luni, 20 mai 2019, orele 11:00, Grădiniţa Dumbrava minunată       Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                       Invitați: Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...

Primăvară cu a XXII-a ediție la „MAGIA APEI INFORMATE”

Vă invităm la cea de-a douăzecişidoua ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să învăţăm să renaştem şi să ne transformăm.                  Flori si fluturi                         Vineri, 15 martie 2019, orele 11:00,                          Grădiniţa Dumbrava minunată      ...