Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

jurnalisti Tag

  • Toate
  • Stiri
România a câștigat medalia de aur la minifotbal la Olimpiada Media

Naționala jurnaliștilor români a cucerit medalia de aur la minifotbal după victoria obținută în fața Belgiei, scor 2-1. Tricolorii, constituiți în Clubul Sportiv al Jurnalișilor, au trecut mai întâi de Bosnia – Herțegovina (5-4, după lovituri de departajare), Liban (4-2) și Canada (4-1) la Olimpiada...

România participă și la Campionatul Mondial de Tenis al Jurnaliștilor

Delegația jurnaliștilor români a început lupta pentru medalii la Olimpiada Internațională Media din Herceg Novi (Muntenegru). După 5-4 cu Bosnia și Herțegovina, naționala jurnaliștilor români a trecut de Liban, scor 4-2 în meciul al doilea din turneul de minifotbal. În turul următor, românii vor evolua...

A început Olimpiada Internațională Media din Muntenegru

Delegația jurnaliștilor români participă la Olimpiada Internațională Media, competiție găzduită de Herceg Novi, din Muntenegru. Vineri dimineața a avut loc festivitatea de deschidere a competiției pentru jurnaliștii Clubului Sportiv al Jurnaliștilor, care sunt sponsorizați de Stanleybet (pariuri sportive online și offline), Aqua Carpatica și firma...