Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Inedit Tag

  • Toate
  • Stiri
Inedit Players Party, cu cavaleri templieri, săbii și rachete de tenis

Petrecerea organizată pentru jucătoarele ce participă la turneul ITF Inedit Open Tour, care a avut loc marți seara, la hotelul Posada, a cuprins atât momente artistice, cât și un spectacol despre istoria orașului Curtea de Argeș, informează Sport Profit.   Astfel, cavalerii templieri s-au "duelat" în săbii...