Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

handbal Tag

  • Toate
  • Stiri
Nawaf Salameh, Alexandrion Grup România: “Nu întâmplător am ales să susținem handbalul, unul dintre puținele sporturi care mai aduc bucurie românilor”

Alexandrion Grup România și Fundația Alexandrion sunt susținători tradiționali ai sportului românesc, având o implicare constantă atât în fotbal (sponsor al echipelor FC Petrolul Ploiești, Universitatea Craiova și CSMS Iași), cât și în handbal (U Alexandrion Cluj și CSA Steaua București). “Implicarea noastră în handbal...

Andrei Cian: Fanii pot duce Steaua Alexandrion către victorie

Andrei Cian, managerul echipei de handbal CSA Steaua Alexandrion București, face un apel către fani să vină în număr cât mai mare la sală pentru a obține victoria în meciul cu Dunărea Călărași. „Ne așteaptă un meci greu vineri, în fața unei formații bune care...