Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

film Tag

  • Toate
  • Stiri
Drumuri și răspântii la Divan

Craiova și Cetatea se transformă în capitală a filmului, degustărilor și gustărilor. Festivalul de film “Divan” începe pe 21 august. Aflat la cea de-a șasea ediție, “Divanul Degustătorilor de Film și Artă Culinară” aduce în centrul atenției filmul balcanic, controversat sau premiat, de multe însă...