Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

CSM București Tag

  • Toate
  • Stiri
Nawaf Salameh (Alexandrion Grup): “Felicităm CSM București pentru câștigarea Ligii Campionilor. Nu întâmplător am ales să susținem handbalul“

Alexandrion Grup România și Fundația Alexandrion sunt susținători tradiționali ai sportului românesc, având o implicare constantă în fotbal (sponsor al echipelor FC Petrolul Ploiești, Universitatea Craiova, CSMS Iași și Dinamo București), handbal (U Alexandrion Cluj și CSA Steaua București), cât și în alte sporturi. “Felicitări...