Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

craiova culturala Tag

  • Toate
  • Stiri
Loredana cântă Maria Tănase

După ce doi ani la rând a umplut Sala Polivalentă din Craiova cu “Mozart Rocks” și “Vivaldi Colours”, anul acesta Filarmonica Oltenia o face pe Maria Tănase să fie “simfonică”. “Este un nou concept al Filarmonicii Oltenia, prin care ne dorim să îmbinăm folclorul muzical...

Craiova e clasică în cartier

Filarmonica Oltenia a e plecat prin cartiere. Aflat la cea de-a treia ediție, „Turneul în Oraș” a împărțit Cetatea Banilor în cinci zone, unde, seară de seară, timp de aproape o săptămână, craiovenii se vor delecta în acorduri de muzică clasică. „Trebuie să ne întoarcem...

Provocare oltenească

Craiovencele sunt provocate să se îmbrace în ie pe data 24 iunie. Pentru că ziua de Sânziene a fost proclamată ca fiind ziua universală a iei tradiționale, cei de la Ansamblul Folcloric „Maria Tănase“ au decis să îi scoată pe craioveni în stradă în port...

Carmina întră în sală

După ce anul trecut oltenii au auzit Carmina Burana cântată în centrul oraşului, într-un eveniment de-o amploare impresionantă, acum, opera care a fost considerată evenimentul anului 2014 se mută în sală. Într-un proiect ambiţios al conducerii Operei Române Craiova. Una din vocile care va cânta...

Sânge vienez la zilele Craiovei

„Sânge vienez” este ce-a de-a doua operă pusă în scenă la Craiova ale cărei costume sunt semnate Cătălin Botezatu. „Sânge vienez” se va juca duminică pe scena Operei Române Craiova și este considerată un adevărat succes artistic. „Opera Română Craiova îi felicită şi le mulţumeşte...