Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

aria tanase Tag

  • Toate
  • Stiri
Loredana cântă Maria Tănase

După ce doi ani la rând a umplut Sala Polivalentă din Craiova cu “Mozart Rocks” și “Vivaldi Colours”, anul acesta Filarmonica Oltenia o face pe Maria Tănase să fie “simfonică”. “Este un nou concept al Filarmonicii Oltenia, prin care ne dorim să îmbinăm folclorul muzical...