Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

aqua carpatica Tag

  • Toate
  • Stiri
MAGIA APEI INFORMATE ediția XXVI

Vă invităm la cea de-a douăzecişisasea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să continuam dezvelirea copilului interior. ...

Flori de mai

Vă invităm la cea de-a douăzecişipatra ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de culorile Florilor de mai. Flori de mai Luni, 20 mai 2019, orele 11:00, Grădiniţa Dumbrava minunată       Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                       Invitați: Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale...

Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

Vă invităm la cea de-a douăzecişitreia ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de lumina Sarbatorilor Pascale. Lumina ȋnȧlţatȧ Vineri, 12 aprilie 2019, orele 11:00,   Grădiniţa Dumbrava minunată        Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                                  ...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...

Primăvară cu a XXII-a ediție la „MAGIA APEI INFORMATE”

Vă invităm la cea de-a douăzecişidoua ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să învăţăm să renaştem şi să ne transformăm.                  Flori si fluturi                         Vineri, 15 martie 2019, orele 11:00,                          Grădiniţa Dumbrava minunată      ...

Aqua Carpatica Kids vă trimite la film!

Dacă sunteți curioși să aflați povestea micuțului Harvie, vă invităm cu mic cu mare să pătrundeți într-o lume plină de culoare și de magie și să-l însoțiți pe Harvie în cea mai mare aventură din viața lui. Avem de oferit 5 invitații duble la animația 3D...

Delfinii albaştri la “MAGIA APEI INFORMATE” ediţia XXI

Ajuns la ediţia XXI, evenimentul Magia apei informate susţinut de AQUA Carpatica, a adus un plus de autenticitate copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari.  Daca nu de la natură şi de la animale, atunci de la cine am putea învăţa mai bine cum să...