Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

aqua carpatica Tag

  • Toate
  • Stiri
„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVIII

Vă invităm la cea de-a douăzecişiopta ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, unde continuăm să fim în mişcare.                                   Pe două roți                        Vineri, 13 septembrie 2019, orele 20:00,                  Parcul Arena Naţională, intrarea Bd. Basarabia                                              Bucureşti “Ne mişcăm prin viaţă pe două picioare, dar suntem mai rapizi...

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVII

Vă invităm la cea de-a douăzecişişaptea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să reînvăţăm să devenim fluizi, ca apa în mişcare.                 Fluid, ca apa în mişcare                         Miercuri, 21 august 2019, orele 21:00, zona Arena Natională, Bucuresti   Invitați:           Ileana Vlăduț – terapeută...

MAGIA APEI INFORMATE ediția XXVI

Vă invităm la cea de-a douăzecişisasea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să continuam dezvelirea copilului interior. ...

Flori de mai

Vă invităm la cea de-a douăzecişipatra ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de culorile Florilor de mai. Flori de mai Luni, 20 mai 2019, orele 11:00, Grădiniţa Dumbrava minunată       Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                       Invitați: Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale...

Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

Vă invităm la cea de-a douăzecişitreia ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de lumina Sarbatorilor Pascale. Lumina ȋnȧlţatȧ Vineri, 12 aprilie 2019, orele 11:00,   Grădiniţa Dumbrava minunată        Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                                  ...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...

Primăvară cu a XXII-a ediție la „MAGIA APEI INFORMATE”

Vă invităm la cea de-a douăzecişidoua ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să învăţăm să renaştem şi să ne transformăm.                  Flori si fluturi                         Vineri, 15 martie 2019, orele 11:00,                          Grădiniţa Dumbrava minunată      ...