Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

alexandrion Tag

  • Toate
  • Stiri
Academicianul Răzvan Theodorescu, președinte executiv la Premiile Brâncoveanu

Consiliul de Administrație al Fundației Alexandrion a decis numirea vicepreședintului Academiei Române, profesorul Răzvan Theodorescu, în funcția de președinte executiv al juriului instituit pentru decernarea Premiilor Constantin Brâncoveanu pentru anul 2019. La aceeași reuniune s-a decis cooptarea în juriu a academicianului Dumitru Radu Popescu și a...

Gala Trofeelor Alexandrion va avea loc pe 7 februarie 

Fundația Alexandrion organizează, pentru al patrulea an consecutiv, Gala Trofeelor Alexandrion. Distincțiile și recompensele financiare oferite în cadrul evenimentului sunt dedicate sportivilor care au obținut performanțe deosebite în 2018 și reprezintă singurul demers de acest fel organizat și susținut în totalitate de o entitate privată....

RĂZVAN IVAN pustiul dorit de mai multe echipe din Liga I

Mai multe grupari din liga I sunt interesate de pustiul de la Alba Iulia, dupa interesul celor de la FCSB, imediat dupa meciul de Cupa Roamniei, pe fir a intrat si Poli Iasi, insa cel mai aproape de realizarea transferului sunt ilfovenii de la Concordia...

Lucian Cazan a marcat din nou pentru Petrolul

Petrolul a încheiat prima parte a sezonului cu o victorie la scor, 5-1 pe teren propriu cu CS Baloteşti, echipă pe care o învinsese cu 3-0 în tur. A fost ultimul meci al primei părţi a campionatului Ligii 2, care se va relua la mijlocul...

Cadouri oferite de Fundația Alexandrion micilor rapidisti

Fundația Alexandrion  a oferit cadouri micilor rapidisti, in cadrul unei acțiuni în care a avut loc un meci in care au evoluat  componentii selectionatei RAPID OLD BOYS. De asemenea, a avut loc un spectacol de dans modern, toate aceste actiuni avand loc loc saptamana aceasta in Sala Polivalenta...