Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Alexandrion Grup Tag

  • Toate
  • Stiri
Alexandrion Grup sustine un nou sport-golful

Din acest sezon, Clubul de Golf Lac de Verde este onorat sa aiba ca Partener la campionatatele organizate, compania Alexandrion Grup. Compania promovează de 17 ani un stil de viaţă sănătos, bazat pe mişcare, şi este alături, printre altele, de echipele de handbal U Alexandrion Cluj...

Valentin Popescu: Sportul este un domeniu cu care ne mândrim

Directorul de marketing sportiv Alexandrion Grup, Valentin Popescu, apreciză că sportul este un domeniu cu care românii se mândresc în continuare. “Tocmai din acest motiv, compania Alexandrion Grup a ales să sprijine sportul, care este un pilon de bază al societătii românești. Astfel, suntem alături de...

CSA Steaua Alexandrion București a revenit în topul Ligii Naționale, după ce sezonul trecut a disputat barajul de menținere în prima ligă: „Ne dorim toți să facem performanță și sper să și reușim!”

CSA Steaua Alexandrion București și-a schimbat complet înfățișarea în doar câteva luni de zile. Salvată în ultimul moment de la retrogradare în finalul sezonului trecut, Steaua Alexandrion a ajuns ca în acest an competițional să conteze din nou cu adevărat în handbalul masculin românesc. Echipa...

Alexandrion Grup devine partener oficial al FC Dinamo București

Alexandrion Grup România, liderul pieței producătorilor locali de băuturi spirtoase, devine partener oficial al FC Dinamo București, una dintre cele mai importante echipe ale fotbalului românesc, se precizează într-un comunicat remis Sport Profit. “ Ne dorim foarte mult să aducem românii din nou aproape de...