Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

sport

Alexandrion Sport Management joaca tare!

Compania 4Future Sport Management din Marea Britanie și Alexandrion Sport Management devin oficial parteneri pentru următorii cinci ani. „Sperăm că vom avea o colaborare bună și vom aduce un plus pe această piață” a declarat Valentin Popescu – CEO- Alexandrion Sport Management. La intalnire au mai participat...

(VIDEO) Urmareste Zilele Alexandrion, sărbatorite la Madrid cu fotbal, prietenie și po(vești) de acasă!

https://www.youtube.com/watch?v=NsHsysA_2n8&feature=youtu.be Cei doi mari fotbaliști români, Gabi Balint și Gică Craioveanu, precum și handbalista Irina Pop au fost prezenți la Zilele Alexandrion sărbătorite la Madrid, informează Revista Sport Magazin. Totodată, la Escuela de Futbol Arganada, un meci de fotbal demonstrativ a fost dedicat comunității românilor din Madrid...

(VIDEO) Maria Popa și Alexandru Coman, câștigători ai celei de opta ediții a Dr. Oetker Junior Trophy. Poveste specială a câștigătorului trofeului „Florența Mihai”

https://youtu.be/X1c8fYqtROo https://youtu.be/c778jbLhYVw https://youtu.be/MQRbheJA0_U Maria Sara Popa a câștigat cea de a opta ediție a Dr. Oetker Junior Trophy, după ce s-a impus în finală, cu scorul de 6-1, 6-3, în fața jucătoarei din Serbia, Emilija Zdravkovic, informează Revista Sport Magazin. „Mă bucur că am câștigat după o partidă disputată....

(VIDEO) Victor Hănescu: Este îmbucurător pentru tenisul românesc ce se întâmplă la Dr. Oetker Junior Trophy

https://youtu.be/tHhh6Zt4rkM https://youtu.be/RX3UQcYDcyI Victor Hănescu, care a fost prezent la Kids Day Dr. Oetker Junior Trophy, spune că a văzut multă pasiune la această competiție și că este îmbucurător pentru tenisul românesc ce se întâmplă la acest turneu internațional, informează Revista Sport Magazin. „Mă bucur să fiu din nou...