Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

sport

Gala Trofeelor Alexandrion va avea loc pe 7 februarie 

Fundația Alexandrion organizează, pentru al patrulea an consecutiv, Gala Trofeelor Alexandrion. Distincțiile și recompensele financiare oferite în cadrul evenimentului sunt dedicate sportivilor care au obținut performanțe deosebite în 2018 și reprezintă singurul demers de acest fel organizat și susținut în totalitate de o entitate privată....

Secretul unui antrenament eficient: hidratarea corectă

Uneori cele mai mici schimbări sunt cele care aduc cele mai bune rezultate. Îți spunem cum să îți îmbunătățești performanțele la sală modificând un singur lucru în rutina ta: modul în care bei apă. Oboseală, iritabilitate, dureri de cap, amețeală, insomnie și o stare generală proastă:...

Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu

În preajma Sărbătorilor de iarnă, Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu. ”La AVH am adus toată experiența mea acumulată de-a lungul anilor ca jucător profesionist. Am vrut să avem un concept unic în România care să ofere tinerilor sportivi un pachet de...

RĂZVAN IVAN pustiul dorit de mai multe echipe din Liga I

Mai multe grupari din liga I sunt interesate de pustiul de la Alba Iulia, dupa interesul celor de la FCSB, imediat dupa meciul de Cupa Roamniei, pe fir a intrat si Poli Iasi, insa cel mai aproape de realizarea transferului sunt ilfovenii de la Concordia...

Au fost fotbaliști care s-au lăsat după o astfel de accidentare, dar Cristina Neagu are puterea să revină, spune kinetoterapeutul Dragoș Luscan

Mulți fotbaliști români s-au lăsat după o astfel de accidentare, dar Cristina Neagu are puterea să revină, spune kinetoterapeutul Dragoș Luscan. Cristina Neagu s-a accidentat aseară, când tricolorele au fost învinse cu 31-29 de Ungaria. România s-a calificat în semifinalele Campionatului European de handbal feminin, asigurându-și prezenţa...

Lucian Cazan a marcat din nou pentru Petrolul

Petrolul a încheiat prima parte a sezonului cu o victorie la scor, 5-1 pe teren propriu cu CS Baloteşti, echipă pe care o învinsese cu 3-0 în tur. A fost ultimul meci al primei părţi a campionatului Ligii 2, care se va relua la mijlocul...