Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

sport

Filmul celei de a VI-a ediții a Players Cup Argeș Cup Dr. Oetker

https://youtu.be/QwIN_7bJ-ek Jucătorii care concurează la turneul internaţional Argeş Cup Dr. Oetker au participat la Players Party de la hotel Posada, informează Revista Sport Magazin. Peste 70 de jucători din Italia, Bulgaria, România, Anglia, Moldova, Israel, Irlanda, Polonia, India și Rusia, participă la cea de a VI-a ediţie a...

Spectacol reușit la Players Party Argeș Cup Dr. Oetker

Jucătorii care concurează la turneul internaţional Argeş Cup Dr. Oetker au participat la Players Party de la hotel Posada, informează Revista Sport Magazin. Peste 70 de jucători din Italia, Bulgaria, România, Anglia, Moldova, Israel, Irlanda, Polonia, India și Rusia, participă la cea de a VI-a ediţie a...

Legendele fotbalului românesc, acțiune caritabilă la Pitești pentru Viorel Turcu. Meci demonstrativ al naționalei jurnaliștilor

Mircea Lucescu, Ioan Andone, Miodrag Belodedici, Cosmin Contra, Mirel Rădoi, Lucian Sânmărtean, Nicolae Dică, Adrian Neaga, Dănuț Lupu, Jean Vlădoiu, Iulian Tamaș, Bogdan Vintilă, Mircea Rednic și-au anunțat prezența la acțiunea caritabilă de la Pitești făcută pentru fostul internațional Viorel Turcu, informează Revista Sport Magazin. Astfel,...

(VIDEO) Kids Day Dr. Oetker din cadrul BRD Bucharest Open

https://youtu.be/USfjFVMxbtg Jucătoarele Irina Begu, Jaqueline Cristian și Gabi Ruse au participat la Kids Day Dr. Oetker, cel mai așteptat moment de către copii din cadrul turneului BRD Bucharest Open, informează Revista Sport Magazin. Astfel, pe terenul de la Arenele BNR, cei mici au schimbat mingi cu jucătoarele, iar...