Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

sport

Rareș Cojoc, pentru a 10-a oară campion național la dans sportiv!

S-au încheiat întrecereile Campionatului Național de Dans Sportiv, competiție ce a fost găzduită în perioada 2-3 martie 2019 de Sala Sporturilor din Brașov! A fost un concurs de mare ținută, desfășurat la standarde internaționale, într-o organizare ireproșabilă, sub ochii unei asistențe extrem de numeroase.    La start...

AVH Kids, noul brand al Academiei Victor Hănescu

Anul 2019 începe cu vești bune și planuri mari la Academia de tenis Victor Hănescu! AVH Kids,  noul brand al Academiei Victor Hănescu ”Vom acorda atenție specială zonelor de minitenis și beginner, reunite în proiectul AVH KIDS. Avem, în primul rând o echipă bine sudată, pregătită special...

Gala Trofeelor Alexandrion și-a ales câștigătorii

https://youtu.be/WBaLPjkpQXk Cea de-a patra editie a Galei Trofeelor Alexandrion si-a desemnat castigatorii. In prezenta a aproape 300 de invitati, au fost premiati cei mai buni sportivi romani ai anului trecut. Ceremonia de premiere a avut loc la hotelul Radison Blu. Distinctiile si recompensele financiare oferite in cadrul evenimentului sunt...