Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

social

Comercializarea instalațiilor pentru distilarea alcoolului, afacere legală sau o bombă cu ceas?

În țările civilizate producerea alcoolului în regim casnic se află, firesc, în afara legii. Implicit și comercializarea instalațiilor pentru distilarea alcoolului, informează Clubul Media. În urma evenimentelor tragice petrecute la Spitalul de Psihiatrie și pentru Măsuri de Siguranță Săpoca, dar mai ales pentru victimele consumului dăunător de...

Pe 2 roți la”MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVIII

Cea de-a douăzecişiopta ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica  a avut loc vineri, 13 septembrie 2019, în zona  parcului Arena Naţională, sector 2, Bucureşti. Deşi soarele era la apus, adulţi, tineri şi copii au ales să iasă din case şi să-şi petreacă seara în...

Monografia “Constantin Basarab Brâncoveanu. Portret domensc și retrospectiva unei epoci” a fost lansată în cadrul celui de al XII-lea Congres Internațional de Studii Sud-Est Europene al Academiei Române

Fundația Alexandrion anunță lansarea primelor două volume ale Monografiei “Constantin Basarab Brâncoveanu. Portret domnesc și retrospectiva unei epoci” realizate de dr. Claudiu Victor Turcitu - în cadrul  celui de al XII-lea Congres Internațional de Studii Sud-Est Europene al Academiei Române. “Așa cum spunea și președintele Fundației Alexandrion, dl Nawaf Salameh, Monografia “Constantin Basarab...

Cele mai vizibile branduri de apa in online si pe Facebook in luna iunie 2019

Topul lunar al celor mai vizibile branduri in online si pe Facebook este realizat pe baza datelor ZeList Monitor si fbMonitor, platforme de monitorizare si analiza ale companiei TreeWorks, informează www.iqads.ro. Topul acopera brandurile prezente in online in 29 de categorii.  Datele pentru brandurile din categoria apa sunt prezentate mai jos in 5 slide-uri, pentru...

Rareș Cojoc, pentru a 10-a oară campion national la dans sportive!

La  invitația Fundației Alexandrion, celebrul medic neurolog Dr. Souhel Najjar din New York  vine în România. El va susține  o  expunere în cadrul conferinței MEDICS și  se va întîlni cu specialiști din București și Cluj-Napoca. Dr. Souhel Najjar va avea și două întâlniri de specialitate la...

20 de ediții “Magia apei informate” AQUA Carpatica

Astăzi, in cadrul ediţiei cu numarul XX, am sărbătorit doi ani de Magie a apei informate alături de AQUA Carpatica, în compania copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată”, din Pipera, Voluntari.Dupa ora de limba germană plina de “Eis und Winter” (gheaţă şi iarnă), am venit să încălzim...

“Magia apei informate”- ediția X celebrează harul feminităţii

Cea de-a zecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica  va avea loc miercuri, 07 martie 2018, orele 18:00, la şcoala   Gimnazială  “Petre Ghelmez” din sectorul 2, Bucureşti. Ȋn luna lui Mărtişor celebrăm prospeţimea primăverii şi continuăm alchimia interioară udând seminţele sufletului şi...