Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

social

Cele mai vizibile branduri de apa in online si pe Facebook in luna iunie 2019

Topul lunar al celor mai vizibile branduri in online si pe Facebook este realizat pe baza datelor ZeList Monitor si fbMonitor, platforme de monitorizare si analiza ale companiei TreeWorks, informează www.iqads.ro. Topul acopera brandurile prezente in online in 29 de categorii.  Datele pentru brandurile din categoria apa sunt prezentate mai jos in 5 slide-uri, pentru...

Rareș Cojoc, pentru a 10-a oară campion national la dans sportive!

La  invitația Fundației Alexandrion, celebrul medic neurolog Dr. Souhel Najjar din New York  vine în România. El va susține  o  expunere în cadrul conferinței MEDICS și  se va întîlni cu specialiști din București și Cluj-Napoca. Dr. Souhel Najjar va avea și două întâlniri de specialitate la...

20 de ediții “Magia apei informate” AQUA Carpatica

Astăzi, in cadrul ediţiei cu numarul XX, am sărbătorit doi ani de Magie a apei informate alături de AQUA Carpatica, în compania copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată”, din Pipera, Voluntari.Dupa ora de limba germană plina de “Eis und Winter” (gheaţă şi iarnă), am venit să încălzim...

“Magia apei informate”- ediția X celebrează harul feminităţii

Cea de-a zecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica  va avea loc miercuri, 07 martie 2018, orele 18:00, la şcoala   Gimnazială  “Petre Ghelmez” din sectorul 2, Bucureşti. Ȋn luna lui Mărtişor celebrăm prospeţimea primăverii şi continuăm alchimia interioară udând seminţele sufletului şi...

MAGIA APEI INFORMATE” – ediția a şaptea

A şaptea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica va avea loc vineri, 17 noiembrie 2017, orele 11:00, la Şcoala  gimnazială  nr. 58 “Petre Ghelmez”, sector 2. Dacă edițiile anterioare ale evenimentului “MAGIA APEI INFORMATE” au tratat teme diverse ce leagă apa de...

“Magia apei informate” – ediția a cincea

A şasea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica a avut loc joi, 28 septembrie 2017,  la Şcoala  gimnazială  nr. 58 “Petre Ghelmez”, din sectorul 2, Bucureşti. Dacă edițiile anterioare ale evenimentului “MAGIA APEI INFORMATE” au tratat teme diverse ce leagă apa de...