Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
Rareș Cojoc, pentru a 10-a oară campion national la dans sportive!

La  invitația Fundației Alexandrion, celebrul medic neurolog Dr. Souhel Najjar din New York  vine în România. El va susține  o  expunere în cadrul conferinței MEDICS și  se va întîlni cu specialiști din București și Cluj-Napoca. Dr. Souhel Najjar va avea și două întâlniri de specialitate la...

Tehnologia de realitate virtuala 4playvr, revelația summitului blockchain din Malta, este produsă de o companie multinațională românească

Soft Galaxy este o companie multinațională cu capital 100% românesc, specializată în dezvoltarea de sisteme informatice inovative. Cu o experiență de peste 10 ani și aproximativ 60 de specialiști IT, Soft Galaxy este compania din spatele proiectului 4PLAYVR. Tehnologia de realitate virtuala 4playvr va schimba total modul de interacțiune între persoanele...

Marius Fovenyessy a câştigat turneul RTP Bucureşti Cup 2019

Marius Fovenyessy Marius Fovenyessy a câştigat duminică, 7 aprilie 2019, turneul RTP Bucureşti Cup, după ce l-a învins în finală pe Cătălin Bosoancă, favorit numărul patru al turneului de categorie RTP 100.Marius Fovenyessy, debutant în circuitul RTP, a reuşit să producă surpriza în cadrul primului...

„Spring Yoga Festival” vine cu cea de-a III-a ediție

Save the yoga date! 20 aprilie 2019 este ziua ta zen pentru că atunci vom organiza cea de-a treia ediție a Spring Yoga Festival. Am pregătit o zi întreagă de clase de yoga și ateliere de terapii complementare, ce ajută la armonizarea minții și corpului....

Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

Vă invităm la cea de-a douăzecişitreia ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de lumina Sarbatorilor Pascale. Lumina ȋnȧlţatȧ Vineri, 12 aprilie 2019, orele 11:00,   Grădiniţa Dumbrava minunată        Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                                  ...