Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
(VIDEO) Filmul turneului și festivitatea de premiere a Press Cup Dr. Oetker

https://www.youtube.com/watch?v=-DxDVH_Peb4&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=83i8GTixAWc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0EDtwFuqvwyGA5FBcKP6H2h_rXaIL6j_oSQlB6mRWXO9Gf_YJBqEgn6uo Campionul mondial și olimpic Marian Drăgulescu spune că Press Cup Dr. Oetker a fost o competiție relaxantă și plină de bucurie, informează Revista Sport Magazin. „Îmi place să practic aproape orice tip de mișcare, iar tenis am jucat cu plăcere la această bază sportivă frumoasă din...

Unde găsim cel mai ieftin credit ipotecar?

Locuința este una dintre cele mai importante achiziții pe care le facem pe parcursul vieții și din păcate se numără și printre cele mai scumpe. Ați găsit casa potrivită dar nu aveți bani suficienți pentru a o achiziționa? Creditele ipotecare sar în ajutor și ne ajută să ne îndeplinim...

Alexandrion Sport Management joaca tare!

Compania 4Future Sport Management din Marea Britanie și Alexandrion Sport Management devin oficial parteneri pentru următorii cinci ani. „Sperăm că vom avea o colaborare bună și vom aduce un plus pe această piață” a declarat Valentin Popescu – CEO- Alexandrion Sport Management. La intalnire au mai participat...

Au fost decernate Premiile Constantin Brâncoveanu Diaspora Paris 2019

Ajunse la cea de-a III-a ediție, Premiile Constantin Brâncoveanu Diaspora au fost decernate miercuri seară la Paris. Festivitatea de decernare, organizată de Fundația Alexandrion, a fost găzduită în sediul Ambasadei României din Franța. Cei peste 200 de oaspeți au fost primiți într-o atmosferă elegantă, iar...

(VIDEO) Urmareste Zilele Alexandrion, sărbatorite la Madrid cu fotbal, prietenie și po(vești) de acasă!

https://www.youtube.com/watch?v=NsHsysA_2n8&feature=youtu.be Cei doi mari fotbaliști români, Gabi Balint și Gică Craioveanu, precum și handbalista Irina Pop au fost prezenți la Zilele Alexandrion sărbătorite la Madrid, informează Revista Sport Magazin. Totodată, la Escuela de Futbol Arganada, un meci de fotbal demonstrativ a fost dedicat comunității românilor din Madrid...