Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
20 de ediții “Magia apei informate” AQUA Carpatica

Astăzi, in cadrul ediţiei cu numarul XX, am sărbătorit doi ani de Magie a apei informate alături de AQUA Carpatica, în compania copiilor grădiniţei “Dumbrava minunată”, din Pipera, Voluntari.Dupa ora de limba germană plina de “Eis und Winter” (gheaţă şi iarnă), am venit să încălzim...

ONJN, un stat paralel

ONJN este o institutie a statului roman, aflata in subordinea Corpului de Control al Primului Ministru.  Teoretic acest Oficiu supravegheaza ca piata jocurilor de noroc din Romania sa functioneze dupa legile si normele in vigoare. Practic, institutia respectiva, aseaza lucrurile in functie de partypriuri si/sau...

Află povestea de succes a unui specialist în marketingul online!

(de Ioana Diaconescu) Dacă ai scăpat de programul clasic de la birou și ți-ai înființat propria afacere, Business Talks vine în ajutor tău și îți prezintă un expert în materie de marketing online. Sorin Vîlcea este fondatorul companiei ClickBrainiacs, o companie pe care a înființat-o în urmă cu doi. Tânărul...

Editia XX – Doi ani de “Magia apei informate” alaturi de AQUA Carpatica

       MAGIA APEI INFORMATE Vă invităm la cea de-a douăzecea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, pentru a celebra 2 ani de magie susținuta de AQUA Carpatica.                                    Binecuvântarea apelor                         Luni, 28 ianuarie 2019, orele 11:00,                             Grădiniţa Dumbrava minunată                                                                                            Şcoala gimnazială nr.3,                 ...