Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

gambling

Premieră în România: S-a lansat primul serviciu de consiliere psihologică online pentru persoanele cu probleme legate de jocurile de noroc

Asociația Joc Responsabil se aliniază tendințelor internaționale și lansează, în premieră pentru țara noastră, serviciul de consiliere psihologică online 24/7, cel mai modern instrument de facilitare a accesului la consilierea psihologică pus la dispoziția persoanelor cu (potențiale) probleme legate de practicarea în exces a jocurilor...

Superbet, sponsorul oficial al naționalei de șah a României

Superbet, cel mai mare operator de pariuri sportive din România, a devenit sponsorul oficial al Federației Române de Șah. În cadrul acestui parteneriat compania va susține la toate competițiile din 2019 loturile naționale de seniori, masculin și feminin. Inițiativa face parte din direcția strategică pe care...

Campionatul Pariorilor – Premii de aproape un miliard de lei vechi oferite in cel mai tare concurs al pariorilor din România!

Pornit la drum pe site-ul www.pariuri1x2.ro în urmă cu aproape 2 ani, Campionatul Pariorilor este cea mai importantă competiție dedicată tipsterilor din România. Avantajul major se evidențiază imediat: participarea la concurs este absolut gratuita. Întrecerea se desfășoara în doua ligi separate – Campionatul Juniorilor și Campionatul Seniorilor. În...

Predictorul1x2 » Concursul clasic marca Pariuri1x2 cu premii saptamanale in valoare de 1500 lei!

Pariuri1x2 reprezintă mai mult decât un site de pariuri sportive. Oferind urmăritorilor o gamă largă de servicii, informații, promoții și nu numai, site-ul nostru își ”ține în priză” utilizatorii week-end de week-end prin intermediul concursului Predictorul1x2 https://pariuri1x2.ro/predictor-1x2/. Ne aducem cu plăcere aminte de vechiul Pronosport,...

PUBLICWIN, CEL MAI SPECTACULOS START

In primavara acestui an, una dintre cele mai bune echipe care activeaza pe piata pariurilor din Romania accepta o noua provocare: lansarea unei noi case de pariuri, Publicwin. Atat echipa manageriala, cat si cea operationala se pot incadra cu usurinta in categoria creatorilor de brand, marturie...