Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Eveniment

Fundatia Alexandrion sustine Ziua Sportului Curat

Cu ocazia acestei zile a avut loc o actiunea organizată la Colegiul Național „Ion Luca Caragiale” in data de 10 aprilie, denumită Cupa „Sport Curat”. Mingile oferite de Fundatia Alexandrion au fost  folosite ca premii pentru toți componenții echipelor participante. Tinerii le-au primit direct din mâna unor...

Lumina celei de-a XXIII-a ediții „MAGIA APEI INFORMATE” susținută de Aqua Carpatica

Vă invităm la cea de-a douăzecişitreia ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne bucuram de lumina Sarbatorilor Pascale. Lumina ȋnȧlţatȧ Vineri, 12 aprilie 2019, orele 11:00,   Grădiniţa Dumbrava minunată        Strada Erou Ion Şerban Nr. 1, Voluntari, Pipera                                                                  ...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...