Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Eveniment

Surâs de vară la “Magia apei informate” ediția XXVI, cu Aqua Carpatica

La cea de-a douăzecişisasea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, am continuat dezvelirea copilului interior, alaturi de copiii „Centrului Sfanta Cruce” din Soseaua Mihai Bravu nr. 259, Bucuresti.                                                   Desi capricioasa, vremea ne-a surâs si ne-am jucat in curtea centrului. Cei mici sunt...

Incep nominalizarile pentru Premiile Constantin Brâncoveanu

Gala Premiilor Constantin Brâncoveanu va avea la Ateneul Român pe 1 octombrie 2019. Fundația Alexandrion reamintește celor interesati că lista nominalizărilor pentru Premiile Constantin Brâncoveanu 2019 este deschisă începând cu data de 3 iunie 2019. Propunerile și nominalizările pentru cea de-a VI-a ediție a Premiilor Constantin Brâncoveanu...

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXV

Vă invităm la cea de-a douăzecişicincea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să ne redescoperim veselia copilului interior. Zâmbet de copil Joi, 27 iunie 2019, orele...