Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

economic

Unde găsim cel mai ieftin credit ipotecar?

Locuința este una dintre cele mai importante achiziții pe care le facem pe parcursul vieții și din păcate se numără și printre cele mai scumpe. Ați găsit casa potrivită dar nu aveți bani suficienți pentru a o achiziționa? Creditele ipotecare sar în ajutor și ne ajută să ne îndeplinim...

Chateau Valvis Chardonnay este medaliat cu aur la Concursul „Vinalies Internationales” de la Paris, obținand astfel recunoaștere din partea Uniunii Oenologilor Francezi

Chateau Valvis Chardonnay este medaliat cu aur la Concursul „Vinalies Internationales” de la Paris, obținand astfel recunoaștere din partea Uniunii Oenologilor Francezi Chateau Valvis Chardonnay 2017 DOC, un vin din gama premium a Domeniilor Sâmburești, a fost medaliat cu aur la cea de-a 25-a ediție...

Primul eveniment aniversar metoda Silva Romania

In perioada 28-30 septembrie, la Mistral Resort Moeciu, a avut loc primul eveniment aniversar metoda Silva, care a sarbatorit 25 de ani de experienta si succes in Romania. „Cu multa emotie si valuri de infinita bucurie am gandit pentru tine un eveniment de neuitat, trei zile...

Sfaturi pentru a alege un model de patura

Paturile pufoase sunt chintesenta evolutiei in materie de inginerie textila. Daca in trecut, pana la aparitia revolutiei industriale paturile erau realizate strict din lana, in prezent putem opta pentru o varietate mult mai larga de materiale din care sa ne alegem urmatoarea noastra patura pufoasa. O...

Inspectorul de resurse umane – un element cheie în orice companie!

Cele mai importante resurse ale unei companii sunt resursele umane, de aceea inspectorul de resurse umane are un rol important în vederea gestionării eficiente a situațiilor de criză sau a rezolvării problemelor de natură legislativă. Inspectorul de resurse umane este cel care se ocupă cu interviurile...