Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
Gala Trofeelor Alexandrion va avea loc pe 7 februarie 

Fundația Alexandrion organizează, pentru al patrulea an consecutiv, Gala Trofeelor Alexandrion. Distincțiile și recompensele financiare oferite în cadrul evenimentului sunt dedicate sportivilor care au obținut performanțe deosebite în 2018 și reprezintă singurul demers de acest fel organizat și susținut în totalitate de o entitate privată....

Secretul unui antrenament eficient: hidratarea corectă

Uneori cele mai mici schimbări sunt cele care aduc cele mai bune rezultate. Îți spunem cum să îți îmbunătățești performanțele la sală modificând un singur lucru în rutina ta: modul în care bei apă. Oboseală, iritabilitate, dureri de cap, amețeală, insomnie și o stare generală proastă:...

Cutiuța AQUA Carpatica Kids în ediție specială de sărbători

În luna cadourilor, a fost lansată cutiuța AQUA Carpatica Kids în ediție specială de sărbători. Iar pe platforma online www.hidratarecorecta.ro, puteți afla de câte sticluțe de apă au nevoie cei pentru hidratarea zilnică. Cu simpaticele sticluțe AQUA Carpatica Kids prin preajmă, cei mici nu vor mai uita...

Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu

În preajma Sărbătorilor de iarnă, Moș Crăciun a vizitat copiii de la Academia Victor Hănescu. ”La AVH am adus toată experiența mea acumulată de-a lungul anilor ca jucător profesionist. Am vrut să avem un concept unic în România care să ofere tinerilor sportivi un pachet de...

Cele mai bune cadouri de Crăciun se găsesc la Pegas!

În perioada în care se compun scrisorile pentru Moș Crăciun, iar copiii așteaptă cu nerăbdare cadoul mult visat, ne-am gândit să îl ajutăm, venind cu idei de a aduce bucurie celor mici și celor mari. Pegas a  venit cu idei de cadouri și pentru sporturile de iarnă, SledDogs aducând pe piața din România în magazinele Pegas, în premieră Snow Skates – patinele de zăpadă, o inovație pe care nu trebuie s-o ratezi anul acesta pe pârtie! Iar dacă ești genul de persoană care nu se poate dezlipi de bicicletă nici pe temperaturi negative, poți opta pentru...