Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Stiri

  • Toate
  • economic
  • Eveniment
  • gambling
  • life
  • partenerii nostri
  • social
  • sport
  • travel
Alexandrion Group înființează The Iconic Estate

Producătorul și distribuitorul de vinuri și băuturi alcoolice Alexandrion Group anunta crearea unei noi firme: The Iconic Estate, acesta fiind numele sub care reuneste cele 6 companii preluate în iunie 2018, dupa cumpararea Halewood Wines and Spirits Romania. The Iconic Estate are deja instalații de producție...

(VIDEO) Cei mai talentați juniori români, premiați la Dr. Oetker Junior Trophy

https://youtu.be/g2Qys_HGifc https://youtu.be/wEpcbdGNlVc https://youtu.be/A-ncOQtbIow Jucătorul român Mihai Coman, care ocupă locul 1 în clasamentul Tennis Europe la categoria 14 ani, a fost premiat în cadrul conferinței de presă din cadrul celei de a opta ediții a Dr. Oetker Junior Trophy, informează Revista Sport Magazin. „Dr. Oetker Junior Trophy este cea mai...

Trofeele Alexandrion au ieșit și în diaspora!

Cei doi mari fotbaliști români, Gabi Balint și Gică Craioveanu, precum și handbalista Irina Pop au fost prezenți la Zilele Alexandrion sărbătorite la Madrid, informeazăRevista Sport Magazin. Totodată, sâmbătă, 18 mai, la Escuela de Futbol Arganada, un meci de fotbal demonstrativ a fost dedicat comunității...