Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Author: Clubul Media

  • Toate
  • Stiri
Ileana Vlăduț se alătură echipei

Activitatea Ilenei Vlăduț împletește atât latura de business, cât și pe cea sprituală și de dezvoltare personală. Dar s-o lăsăm pe ea sa povestească: ”Am absolvit Colegiul Național Mihai Viteazul (Secția matematica-fizică) și apoi Academia de Studii Economice (Secția Finanțe-Contabilitate). După terminarea facultății am lucrat...

Alexandrion Grup devine partener oficial al FC Dinamo București

Alexandrion Grup România, liderul pieței producătorilor locali de băuturi spirtoase, devine partener oficial al FC Dinamo București, una dintre cele mai importante echipe ale fotbalului românesc, se precizează într-un comunicat remis Sport Profit. “ Ne dorim foarte mult să aducem românii din nou aproape de...

Performanțele în natație pot fi îmbunătățite cu medicina energetică

Practicanții înotului, atât cei profesioniști, cât și amatorii doresc să își îmbunătățească performanțele, cercetătorii în domeniu tot căutând răspunsuri la această problemă. Una dintre soluții a venit de la medicina energetică, anume de la terapia cu esențe florale Bach și vindecarea reconectivă, se precizează pe...