Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

VIDEO: Pegas te pune în lumina reflectoarelor de Black Friday!

12 nov. VIDEO: Pegas te pune în lumina reflectoarelor de Black Friday!

Anul acesta Pegas vine cu reduceri masive de Black Friday într-un mod spectaculos.

Peste 20 de modele de biciclete vor avea discounturi, dintre care 5 vor fi vedetele campaniei.

Au fost alese cele mai reprezentative modele, pe cele mai solicitate categorii: mountain bike, biciclete pentru copii, urban, fatbike și un skateboard electric.

Pegas Drumuri Grele, Șoim, Practic Retro, Cutezător și E-Longboard-ul Scandal pot fi achiziționate la prețuri reduse cu până la 80%.

Odată cu lansarea campaniei, în perioada 16 – 30 noiembrie, împătimiții de biciclete care așteaptă cu nerăbdare campania BF pentru a face achiziții la cele mai mici prețuri, pot intra pe site-ul https://bicicletapegas.ro și prinde cea mai bună oferta Pegas a anului.

Campania este valabilă atât în mediul online cât și offline, în toate magazinele Pegas din țarăBucureștiTimișoaraConstanța, Cluj, SuceavaRâmnicu Vâlcea și mai nou, Brașov!

Link clip Youtube:

 

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.