Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Valentin Popescu, Alexandrion Grup România: “Ne dorim să aducem românii din nou aproape de sport”

28 dec. Valentin Popescu, Alexandrion Grup România: “Ne dorim să aducem românii din nou aproape de sport”

Susținerea sportului românesc a fost una dintre cele mai importante direcții de implicare socială ale Alexandrion Grup România și Fundației Alexandrion, care, de peste 15 ani, sponorizează echipe importante din fotbalul și handbalul românesc, dar a sprijinit si Comitetul Olimpic și Sportiv Român la trei olimpiade – Atena, Beijing și Londra. “Ne dorim foarte mult să aducem românii din nou aproape de sporturile și de sportivii pe care îi iubesc, pentru că acesta este unul dintre puținele domenii care încă ne mai aduc motive de bucurie. Sigur că este nevoie de susținere morală și financiară constante, dar suntem pregătiți să facem asta pentru că avem încredere în sportul românesc”, a declarat Valentin Popescu, director de marketing sportiv în cadrul Alexandrion Grup România. În prezent, Alexandrion Grup România și Fundația Alexandrion susțin echipele de fotbal FC Petrolul Ploiești, Universitatea Craiova și CSMS Iași, precum și echipele de handbal U Alexandrion Cluj și CSA Steaua Alexandrion București. “În perioada care urmează ne vom consolida prezența în sport și vom derula, atât separat, cât și alături de cluburi, o serie de activități care se vor adresa direct suporterilor”, a adăugat Valentin Popescu, director de marketing sportiv în cadrul Alexandrion Grup România. O astfel de acțiune, care deja a început să fie implementată, constă în oferirea de mingi de fotbal Alexandrion suporterilor prezenți la cele mai importante meciuri din Liga I. Totodată, compania oferă, lunar, peste 4.000 de bilete gratuite pentru suporterii echipelor sponsorizate.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.