Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Surprize pentru spectatori din partea Dr. Oetker la victoria României de la Fed Cup

12 feb. Surprize pentru spectatori din partea Dr. Oetker la victoria României de la Fed Cup

Echipa României a învins Canada, scor 3-1, la general, în Cupa Federaţiei, după ce Ana Bogdan şi Raluca Olaru au fost învinse de Gabriela Dabrowski şi Carol Zhao. Dabrowski şi Zhao s-au impus, scor 4-6, 6-1, 10-6 după o oră şi 16 minute de joc. Tot duminică, Irina Begu a învins-o pe Katherine Sebov în două seturi, scor 6-2, 6-4.

România îşi asigurase victoria încă dinaintea acest meci.

Spectatorii prezenţi la meciurile întâlnirii cu Canada de Fed Cup din acest week-end au primit din partea Dr. Oetker steguleţe tricolore şi carduri speciale cu echipa României pentru autografe.

Compania Dr. Oetker a fost prezentă ca de obicei la partidele importante ale tenisului românesc. Spectatorii de la Cluj au avut parte de numeroase surprize din partea sponsorului competiției Dr. Oetker.

Sâmbătă, Sorana Cîrstea, locul 38 WTA, a învins-o, cu scorul de 6-2, 6-2, pe Carol Zhao, locul 138 WTA, iar Irina-Camelia Begu, locul 37 WTA, a trecut, cu scorul de 6-3, 6-7 (4), 6-2, pe Bianca Andreescu, locul 173 WTA.

România va juca, în 21-22 aprilie, barajul pentru promovarea în primul eşalon valoric al FedCup, iar Canada va evolua pentru menţinerea în Grupa Mondială II.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.