Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Steguleţe tricolore şi carduri speciale de autografe pentru suporterii de la Fed Cup

10 feb. Steguleţe tricolore şi carduri speciale de autografe pentru suporterii de la Fed Cup

Spectatorii prezenţi la meciurile întâlnirii cu Canada de Fed Cup din acest week-end vor primi din partea Dr. Oetker steguleţe tricolore şi carduri speciale cu echipa României pentru autografe, informeaza Sport Profit.

Sorana Cîrstea, locul 38 WTA, o va întâlni pe Carol Zhao, locul 138 WTA, sâmbătă, în primul meci al întâlnirii din Cupa Federaţiei dintre România şi Canada, de la Cluj-Napoca.

Meciul doi va fi cel dintre Irina Begu, locul 37 WTA, şi Bianca Andreescu, locul 173 WTA. Duminică vor avea loc meciurile de simplu dintre Irina Begu şi Carol Zhao şi Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, precum şi întâlnirea de dublu dintre Ana Bogdan/Raluca Olaru şi Gabriela Dabrowksi/Katherine Sebov. Meciurile de sâmbătă vor începe la ora 13.00. Partida România – Canda va avea loc în Sala Polivalentă din Cluj-Napoca şi va conta pentru Grupa Mondială II a competiţiei. Învingătoarea din această întâlnire va juca, în aprilie, barajul pentru promovarea în primul eşalon valoric al FedCup, iar învinsa va evolua pentru menţinerea în Grupa Mondială II.

Compania Dr. Oetker va fi prezentă ca de obicei la partidele importante ale tenisului românesc.  spectatorii de la Cluj vor avea parte de numeroase surprize din partea sponsorului competiției Dr. Oetker.

(de Teodor Chiriac)

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.